Tento produkt si u nás môžete kúpiť za 8,20 € s DPH
Dámske pančuchové nohavice GABRIELLA Floral 576 sú elegantnou voľbou pre ženy, ktoré ocenia priliehavé nohavice s výrazným kvetinovým vzorom po celej dĺžke nohavíc. Tento vzor dodá každému oblečeniu šarm a ženskosť.
Pančuchy sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu zloženého z 84 % polyamidu, 15 % lycry a 1 % bavlny, ktorý zaručuje pevnosť a pohodlie. Lycra v kombinácii s mäkkou 20-dennou štruktúrou zaručuje ľahkú priedušnosť a maximálne pohodlie pri nosení.
Medzi praktické detaily patrí bavlnený klin v rozkroku, ktorý zvyšuje pohodlie počas celodenného nosenia, a ploché šitie, ktoré minimalizuje tlak a riziko odierania.
Tieto pančuchové nohavice sú tiež odolné proti oderu, čo predlžuje ich životnosť a zachováva ich atraktívny vzhľad aj po častom nosení.
Vhodné pre ženy, ktoré hľadajú kombináciu štýlu, kvality a pohodlia v jednom výrobku s priehľadným efektom a kvetinovým motívom.
Tabuľka veľkostí
Tabulka velikostí označuje nabídku jednotlivých barev v různých velikostech. Tabulka nezobrazuje varianty skladem.
barva / velikost | L | M |
čierna |
Ak si nie ste istí svojou veľkosťou, pozrite si veľkostné tabuľky , alebo vám radi poradíme e-mailom. Na odoslanie môžete použiť aj tlačidlo Napíšte nám vľavo.
Ďalšie produkty
- Ďalšie produkty od výrobcu Gabriella
- Ďalšie produkty z kategórie Unisex > Ponožky a pančuchy > Pančuchy a ponožky
- Pozrite si viac bielizne od výrobcu Gabriella z kategórie Unisex > Ponožky a pančuchy > Pančuchy a ponožky
Poslať priateľom odkaz na tento produkt
Kliknutím sem položíte otázku o tomto výrobku. Odpoveď na vašu otázku vám bude zaslaná e-mailom. Otázky a odpovede prospešné aj pre ostatných návštevníkov tu budeme zverejňovať.