objednavky@moje-bielizen.sk  | +420 774 883 555
přidat do oblíbených
10 dobrých dôvodov prečo nakúpiť u nás
Dámska gelová push-up podprsenka Lormar Prestige

10 dobrých dôvodov prečo nakúpiť u nás

Moje bielizen > Články

10 dobrých dôvodov prečo nakúpiť u nás

Tu je 10 dobrých dôvodov, prečo nakupovať práve u nás. Nebudeme Vás balamutiť dôvody ako možnosť vrátenia do 14-tich dní, ktorá je zo zákona povinná pre všetky zmluvy uzatvorené na diaľku. (Váš nákup je uzatvorenie kúpnej zmluvy) -

My Vám predkladáme 10 dobrých dôvodov:

1) Kvalitné poradenstvo

Neviete si rady s veľkosťou? Chcete vybrať niečo pekného pre manželku? K narodeninám? K Ježíšku? Radi Vám poradíme! Na emaile objednavky@moje-bielizen.sk alebo v pracovné dni na telefóne +420 774 883 555.

2) Možnosť výmeny tovaru do 30tich dní

Zo zákona máte možnosť vrátiť tovar do 14 dní od prevzatia na pošte! My Vám ponúkame viac - tovar môžete vymeniť za inú veľkosť, či dokonca za úplne iný tovar v rámci našej ponuky až do 30tich dní od prevzatia balíka. A to neumožňuje len tak niekto! Nákup u nás je skutočne bez rizika.

3) U nás si môžete vybrať z viac ako 12000 položiek spodnej bielizne, oblečenia a obuvi

Snažíme sa ponúkať kvalitný a cenovo dostupný tovar, ktorý je pre Vás zaujímavý. V našom sortimente okrem dámske a pánske spodné bielizně nájdete aj posteľnů bielizeň značky Dadka a sportoní bielizeň značiek Litex a OStyle.

4) Doprava zdarma u objednávok od 40€ s DPH

Snažíme sa Vám vyjsť maximálne v ústrety. Pri platbe vopred ponúkame dopravu zadarmo už od 40 € s DPH.

5) Pri prvej výmene tovaru neúčtujeme poštovné

Ak chcete tovar vymeniť, neúčtujeme Vám ako veľa iných obchodov za výmenu žiadne poštovné - vymenený tovar Vám zašleme zadarmo.

6) Vrátenie tovaru bez dodatočných sankcií, poplatkov a kľučiek

V prípade, že vraciate tovar, nie sú Vám účtované akékoľvek manipulačné, či iné poplatky. Vždy Vám na účet vrátime celú cenu vráteného tovaru. Je samozrejmé, že v prípade vrátenia celej objednávky vraciame tiež čiastku za poštovné.

Nákup u nás je skutočne bez rizika!

7) Verných zákazníkov odmeňujeme (pripravujeme 2016)

Našim zákazníkom pri registrácii ponúkame možnosť zapojenia do vernostného programu. Z každej uskutočnenej objednávky sú späť ponúknuté 3% z každej objednávky.

8) Naším cieľom je spokojný zákazník

Za naše pôsobenie na trhu od roku 2007 sme obslúžili desaťtisíce spokojných zákazníkov. Vďaka našim službám sa k nám zákazníci radi vracajú. Presvedčte sa o našich službách aj Vy!

9) Výhodné zľavy

Stále sa snažíme Vám ponúkať veľa tovar za výhodnejšiu cenu. Zaregistrujte sa u nás a budeme Vás o našich akčných ponukách pravidlně informovať.

10) Zaplaťte za tovar ihneď a bezpečne kartou alebo on-line prevodom (pripravujeme 2016)

Ako rýchlu a bezpečnú formu úhrady Vám ponúkame platbu kartou alebo cez on-line konto PaySec. Platobná brána je bezpečná a bez rizika.

Veríme, že Vás naša dôvody naozaj presvedčili, rovnako ako desaťtisíce spokojných zákazníkov pred Vami.

kolektiv internetového obchodu moje-bielizen.sk

E-mailové novinky
Zadajte svoj e-mail a my Vás budeme informovať o akciách, zľavách a novinkách. Poskytnutím e-mailovej adresy potvrdzujete, že ste sa zoznámil(a) s Podmienkami ochrany osobných údajov a súhlasíte s nimi.

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
Rýchle kontakty
+420 774 883 555
Náš web pri poskytovaní služieb využíva cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie