objednavky@moje-bielizen.sk  | +420 774 883 555
přidat do oblíbených
10 dobrých dôvodov prečo nakúpiť u nás
Dámska gelová push-up podprsenka SíéLei 1344 NEW

Objednávky do Vianoc 2019

Moje bielizen > Články

Objednávky do Vianoc 2019

Produkty označené takú ikonou maximálne odporúčame pre doručenie do Vianoc. V prípade, že sa produkt stihne vypredať, kontaktujeme Vás, aby sme vyriešili prípadnú zámenu.

 

 

Ako najlepšie zabezpečiť , dodani-vanoce-2014aby ste balíčky od nás mali doma ešte na Vianoce? Samozrejme platí , že najlepšie je vykonať objednávku čo najskôr a nenechať to na poslednú chvíľu.

Od nás budú posledné predvianočné objednávky odchádzať v piatok 20. 12. 2019. Vzhľadom na to , že Slovenská pošta je opäť zavalená, nemôžeme zaručiť, že balíky objednané klasickú prepravou budú doručené do Vianoc /v prípade , že je tovar dostupný/. Preto pre doručenie do Vianoc prosím používajte najlepšie spoločnosť GLS.

Talianske značky ako Lormar, Síélei, Pierre Cardin, Bellissima, Lovelygirl, Slight atď. a americká Parfait, Panache sú bežne skladom. Ďalej sú bežne skladom výrobky Guess, Calvin Klein a Diesel.

Máme tiež skladem veľa pyžám Vienetta Secret.

O dostupnosti konkrétneho tovaru sa prosím informujte emailom alebo telefonicky, budeme sa Vám snažiť vyhovieť aj na poslednú chvíľu.

Prajeme Vám pokojné prežitie sviatkov Vianočných a do Nového roka 2020 len to dobré.

E-mailové novinky
Zadajte svoj e-mail a my Vás budeme informovať o akciách, zľavách a novinkách. Poskytnutím e-mailovej adresy potvrdzujete, že ste sa zoznámil(a) s Podmienkami ochrany osobných údajov a súhlasíte s nimi.

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
Rýchle kontakty
+420 774 883 555
Náš web pri poskytovaní služieb využíva cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie